Відпочинок на Азовському морі

Азовське море завжди було одним з кращих місць для сімейного відпочинку. Завдяки м'якому клімату узбережжя Азовського моря і його цілющим водам, відпочинок на Азовському морі підходить більшості людей та дозволяє не тільки добре відпочити, але й зміцнити або поправити здоров'я і дорослим і дітям. Цілющі властивості Азовського моря відомі давно – неглибоке і тепле море, багата мікроелементами морська вода, прекрасні піщані пляжі.

Кирилівка.

Виїзд-понеділок, вівторок, четвер, субота-3, 5, 7 днів. 

Селище міського типу Кирилівка розташоване на Азовському морі, від нього розходяться два коси – коса Пересип і Федотова коса, що відокремлюють Молочний та Утлюкський лимани від моря. Самі пляжі відмінної якості, складаються з черепашнику, піску немає. Дно Азовського моря пологе, глибокі місця починаються в п'ятнадцяти-двадцяти метрах від берега. У самій Кирилівці є дуже чистий пляж, на початку літа людей відносно не багато. В районі ринку на початку коси Пересип також є пляж, такий же, як і в центрі, але людей тут поменше. Пляжі обладнані навісами, сміття прибирається.Взагалі, Азовське море в Кирилівці вважається одним з найчистіших, оскільки поблизу немає ні міст, ні кораблів, ні інших джерел забруднень.


Поселення в приватному секторі від економ класу до класу люкс.

Проживання підберемо на будь-який смак !!!

Федотова коса

Виїзд-понеділок, вівторок, четвер, субота-7 днів. 

Федотова коса - це курортний регіон Кирилівки, розташований з південно-західного боку селища і закінчується природоохоронним парком на острові Бірючий. Ця піщана коса омивається Азовським морем і лиманом Утлюкський.

На Федотової коси великі піщані пляжі з елементами черепашнику і без домішки глини по всій береговій лінії моря. Практично по всьому периметру даної коси немає глиняного урвища на відміну від більшості інших українських курортів Азовського моря. Прі цьому саме море досить глибоке.

На деяких ділянках коси є також очищена пляжна територія на березі дрібного і теплого Утлюкського лиману, яка може бути затребувана під час шторму. В даному районі Кирилівки, і зокрема на початку коси, зосереджена основна частина розважальної інфраструктури курорту - аквапарк, дельфінарій, кінний цирк , нічні клуби, кафе і  громадське харчування.


Поселення на території баз:

 • "Белый аист";
 • "Риф";
 • "Людмила";
 • "Іскра".

База відпочинку "Белый аист"

Виїзд-понеділок, вівторок, четвер, субота-7 днів. Вартість від 1260 грн.
 • Загальна інформація: База відпочинку "Белый аист" в Кирилівці розташована безпосередньо на березі Азовського моря.
 • Дво- і триповерхові корпуси.
 • Власний обладнаний пляж.
 • Поруч аквапарк, дельфінарій.
 • До ринку на Федотової Косі - 250 м.
 • Номери: Три двоповерхові котеджі з номерами "економ" (літній душ в окремому санблоком, деякі номери з кондиціонерами).
 • Гостьовий триповерховий будинок з номерами "стандарт" і "люкс" (на кожному поверсі 3-4 номери, в кожному номері окремий санвузол, кондиціонер).
 • Окремий 4-місний будиночок із зручностями, кондиціонером, міні-кухнею.
 • Ресторан: Пляжне кафе-їдальня прямо на березі моря. Своя чебуречна. Можлива організація комплексного харчування.

Фото бази відпочинку "Белый аист"

Проїзд великими комфортабельними автобусами євро-класу. Додаткова інформація за телефонами: 050-109-90-65; 095-52-88-096; (05322)2-96-07, (0532)69-20-06.
Top