Відпочинок в Лазурне, Херсонська область

Відпочинок в Лазурне

Чисте море, довгі піщані пляжі Лазурного щорічно привертають тисячі відпочиваючих до цього курорту Херсонської області. В даний час селище спеціалізується на курортному відпочинку. До здавна існуючих баз відпочинку додалися будуються швидкими темпами пансіонати та приватний сектор в Лазурному.Відмінною особливістю Лазурного від інших курортів є широкі пляжі з дуже дрібним, майже «оксамитовим» піском. 

5/5

Лазурне. Проживання на базі відпочинку

Запрошуємо відпочити на Чорне море, Лазурне, приватне домоволодіння.
Вас чекає мальовничий дворик з фонтаном, населений казковими персонажами.
Відстань до морського пляжу- 15-20 хвилин, до Джарилгацької затоки 10-12 хвилин. Найближчі магазини: 4 хвилини до продуктового, 7 хвилин до супермаркету “суперсила”, 5 хвилин до ПриватБанку і Нової пошти.
Для проживання є гарні номери економ класу зі зручностями на території, гаряча вода цілодобово, а також номер люкс кухнею.
Для самостійного приготування їжі є дві кухні, обладнані всім необхідним. Можна користуватися мангалом. У господарів можна купити свіжу морську рибу.
Для дозвілля є тінистий альтанка з телевізором, а також дитячий майданчик. Працює Wi-Fi.

Проїзд великими комфортабельними автобусами євро-класу. Додаткова інформація за телефонами: 050-109-90-65; 095-52-88-096; (05322)2-96-07, (0532)69-20-06.
Top